Entrio

FUN PARK MIRNOVEC

FUN PARK MIRNOVEC

Biograd na Moru, Biograd na Moru

Saturday 22 July

Saturday, 22.07.'17., 15:00h

Biograd na Moru, Biograd na Moru

Sunday 23 July

Sunday, 23.07.'17., 15:00h

Biograd na Moru, Biograd na Moru

Monday 24 July

Monday, 24.07.'17., 15:00h

Biograd na Moru, Biograd na Moru

Tuesday 25 July

Tuesday, 25.07.'17., 15:00h

Biograd na Moru, Biograd na Moru

Wednesday 26 July

Wednesday, 26.07.'17., 15:00h

Biograd na Moru, Biograd na Moru

Thursday 27 July

Thursday, 27.07.'17., 15:00h

Biograd na Moru, Biograd na Moru

Friday 28 July

Friday, 28.07.'17., 15:00h

Biograd na Moru, Biograd na Moru

Saturday 29 July

Saturday, 29.07.'17., 15:00h

Biograd na Moru, Biograd na Moru

Sunday 30 July

Sunday, 30.07.'17., 15:00h

Biograd na Moru, Biograd na Moru

Monday 31 July

Monday, 31.07.'17., 15:00h

Biograd na Moru, Biograd na Moru

Tuesday 01 August

Tuesday, 01.08.'17., 15:00h

Biograd na Moru, Biograd na Moru

Wednesday 02 August

Wednesday, 02.08.'17., 15:00h

Biograd na Moru, Biograd na Moru

Thursday 03 August

Thursday, 03.08.'17., 15:00h

Biograd na Moru, Biograd na Moru

Friday 04 August

Friday, 04.08.'17., 15:00h

Biograd na Moru, Biograd na Moru

Shopping cart

  • You currently have no tickets in the shopping cart
  • ×

    Ticket:{{ cartItem.price }} HRK

    x{{ cartItem.quantity }}
  • Click on the map to add tickets
  • ×

    {{ cartItem.ticketType }}

    Seat: {{ cartItem.label }}

    {{ cartItem.price.toFixed(2)}} HRK

Basis:
{{baseTotal}} HRK
Discount:
-{{discount}} HRK
Total:
{{shoppingBasketTotal}} HRK

More about the event

FUN PARK DARE TO HAVE FUN
Fun Park Mirnovec, prvi tematsko - zabavni park za djecu i odrasle u Hrvatskoj i regiji.
Nalazi se 3km od Biograda na Moru , prostire se na 45 000 četvornih metara.
Blizina mora i prekrasan pogled s visokih atrakcija šalju Vas u drugu dimenziju.
Park je kombinacija adrenalinskih vožnji i tematizirane obiteljske zabave..
Fun Park pruža djeci i odraslima obilje zabave sa preko dvadeset atrakcija podijeljenih u tri tematske cjeline.
• Svemir (Big Blue Roller Coaster ,Star Flayer, Adria Eye ,Typhoon,Spinning Coaster)
• Gusarski grad (Pirate ship, Carousel , Pirate house,Pirate batlle )drenalinska
• Divlji zapad (Mine train coaster, Dyno safari Animal kingdom, Venture river, Choco cups)
Zabavu na atrakcijama upotpunjavat će prateći sadržaji:
• Ugostiteljske ponude
• Suvenirnice
• Razni zabavljači : : glumci, pjevači, stand-up komičari, žongleri, mađioničari i cirkusanati
• Večernji koncerti i događanja

Radno vrijeme parka je od 15h - 23h, a ulaznice je moguće kupiti putem Entria online, te gotovinom na bilo kojem Entrio prodajnom mjestu - www.entrio.hr/outlets